KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11954416
nr 1195 4416
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Vinter Torö stenstrand. Signerad, daterad -15. Olja på trä, 22x63 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:57:10
100 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning